+421905117707  | info@9miestneauto.sk

Prenájom dodávka Zvolen

Na webe 9miestneauto.sk nájdete nielen 9 miestne auto, ale taktiež dodávkové vozidlo na krátkodobý prenájom vo Zvolene pre vás. Naše 9 miestne auto a dodávkové vozidlo sú udržiavané v bezchybnom  technickom stave a čistote pre vašu bezpečnosť a komfort. Pri našich úžitkových vozidlách je samozrejmosťou povinné zmluvné poistenie vozidiel, diaľničná známka pre územie Slovenskej republiky a samozrejme nesmie chýbať sezónne obutie našich dodávkových vozidiel v ZV.

Jednou z možností pre vás je dodávkové vozidlo Renault Master, ktoré je ako stvorené na prepravu väčšieho nákladu. Sťahovanie nábytku, spotrebičov, kancelárskych priestorov, preprava materiálu, toto všetko nie je problémom pre našu dodávku Renault Master a to nielen v BB ale aj v ZV a iných mestách. Nosnosť automobilu je až 1420 kg.

Či už sa rozhodnete pre 9 miestne auto Renault Trafic, alebo dodávkové, úžitkové vozidlo Renault Master, môžete si ho rezervovať telefonicky prostredníctvom čísla uvedeného v sekcií „Kontakt“, alebo priamo na webe 9miestneauto.sk prostredníctvom nášho rezervačného formulára. Prenájom je možný nielen v oblasti Banská Bystrica, Zvolen a blízke okolie, ale po dohode aj v iných mestách. Vyskúšajte u nás prenájom dodávky v BB, ZV a iných mestách a my veríme že na vašej strane bude spokojnosť s 9miestneauto.sk .

Renault Master dodávka Banská Bystrica

  • pre zákazníka, ktorý si vyžaduje pohodlie
  • prepravná hmotnosť až 1420 kg

 

prenájom dodávka Zvolen, Banská Bystrica, Renault Master, pohľad z predu

prenájom dodávka Zvolen, Banská Bystrica, Renault Master, pohľad zo zadu

Kontakty | Podmienky prenájmu vozidiel | Naši partneri | Ochrana osobných údajov | Súbory cookiesCopiright 2017 created by Redicon