+421905117707  | info@9miestneauto.sk

Prenájom dodávka Banská Bystrica

Na webe 9miestneauto.sk nájdete nielen 9 miestne auto, ale taktiež dodávkové vozidlo na krátkodobý prenájom v Banskej Bystrici pre vás. Naše 9 miestne auto a dodávkové vozidlo sú udržiavané v bezchybnom  technickom stave a čistote pre vašu bezpečnosť a komfort. Pri našich úžitkových autách je samozrejmosťou povinné zmluvné poistenie vozidiel, diaľničná známka pre územie Slovenskej republiky a samozrejme nesmie chýbať sezónne obutie našich dodávkových vozidiel v BB.

Jednou z možností pre vás je dodávka Renault Master, ktoré je ako stvorené na prepravu väčšieho nákladu. Sťahovanie nábytku, spotrebičov, kancelárskych priestorov, preprava materiálu, toto všetko nie je problémom pre našu dodávku Renault Master a to nielen v BB ale aj v ZV a iných mestách. Nosnosť automobilu je až 1420 kg.

Či už sa rozhodnete pre 9 miestne auto Renault Trafic, alebo dodávkové, úžitkové vozidlo Renault Master, môžete si ho rezervovať telefonicky prostredníctvom čísla uvedeného v sekcií „Kontakt“, alebo priamo na webe 9miestneauto.sk prostredníctvom nášho rezervačného formulára. Prenájom je možný nielen v oblasti Banská Bystrica, Zvolen a blízke okolie, ale po dohode aj v iných mestách. Vyskúšajte u nás prenájom dodávky v BB, ZV a iných mestách a my veríme že na vašej strane bude spokojnosť s 9miestneauto.sk .

Renault Master dodávka Banská Bystrica

  • pre zákazníka, ktorý si vyžaduje pohodlie
  • prepravná hmotnosť až 1420 kg

prenájom dodávka Banská Bystrica, Zvoélen, Renault Master, pohľad z predu

prenájom dodávka Banská Bystrica, Zvoélen, Renault Master, pohľad zo zadu

Kontakty | Podmienky prenájmu vozidiel | Naši partneri | Ochrana osobných údajov | Súbory cookiesCopiright 2017 created by Redicon